VEŘEJNÁ SBÍRKA – transparentní účet: 7967197028/5500

Veřejná sbírka slouží k získávání peněžitých příspěvků na pořízení čističek vzduchu, které budou následně umísťovány do alzheimer center, domovů pro seniory, do nemocnic, lékařských ordinací, škol a školek, v souladu s cíli nadačního fondu.

     Náhled transparentního účtu naleznete: zde


 

FINANČNÍ DAR – transparentní účet: 217862947/0600

Máte-li chuť a věříte stejně jako my, že společně dokážeme mnohé změnit, budeme rádi za každý finanční dar v jakékoliv hodnotě. Připojte se k řadě našich věrných a ctihodných dárců. Pomalu, ale jistě se nám daří naplňovat hodnoty našeho fondu!

     Náhled do transparentního účtu: zde


FACEBOOK

Chcete-li přispět, nemusíte nutně finančním darem. Jsou i jiné možnosti a právě jednou z nich je sociální síť Facebook. Staňte se fanoušky našeho nadačního fondu na této síti a pomáhejte nám šířit do světa kdy, kde a jak náš nadační fond pomáhá.


Twitterem

Světem nehýbe pouze fenomenální Facebook a mnoho lidí, které zajisté bude zajímat, co děláme a jak pomáháme, se pohybuje také na sociální síti Twitter. Bohužel, zatím o nás nevědí. Pomozte nám to změnit! Staňte se našimi followery.


Zakoupením partnerských služeb

Přispět můžete také díky našim partnerům, a to zakoupením produktu, nebo služby, kterou poskytují. Následně z každé Vaší objednávky partner přispěje do našeho fondu velice zajímavou částku.

Podívejte se na nabídku našich partnerů