Technologický pokrok, kterým si naše společnost v 21. století prochází, s sebou nepřináší jenom výhody, ale současně také mnohá rizika. Na naše zdraví mají negativní dopad výfukové plyny, alergeny či další látky znečisťující vzduch, díky kterým se nám hůře dýchá. O to hůře se s tím vyrovnávají senioři. Malý, ale výkonný zázrak, díky kterému se vám bude dýchat čistě jako v lese, přináší čistička vzduchu Zepter Therapy Air iOn. Zejména v malých prostorách efektivně čistí vzduch a obohacuje jej o potřebné ionty. Proto se čistička Zepter Air iOn ideálně hodí pro osoby se sníženou schopností pohybu, které nemohou načerpat čerstvý vzduch jiným způsobem.

Malá, ale výkonná čistička vzduchu Therapy Air iOn dokáže zázraky

Základem všeho je jednoduchost. Čistička vzduchu Therapy Air iOn, kterou pomáháme pacientům s Alzheimerovou chorobou, se ovládá velice jednoduše. A to tak, že zmáčknete jediné tlačítko.  I přesto obsahuje 5 filtrů, díky kterým přes její síto neproběhne jediná bakterie navíc. V boji proti nečistotám tak čistička vzduchu využije antistatický filtr, antibakteriální filtr, filtr HEPA, antialergický filtr a filtr s aktivním uhlím. Každý filtr má přitom jedinečnou funkci, kterou celkově přispívá k tomu, aby byla čistička vzduchu stoprocentně účinná v jakémkoliv směru.

Čistička vzduchu Zepter
Čistička vzduchu Zepter

5 filtrů odstraní nečistoty od plísní po pyly

Antistatický filtr tak odstraní větší částice prachu, plísní, vlasů či zvířecí srsti, antibakteriální filtr odstraňuje menší částečky prachu jako třeba pyl. Filtr HEPA se zaměřuje na nejmenší částice prachu a tabákový kouř, který znepříjemňuje život nejen nekuřákům a dokáže pořádně potrápit naše dýchací ústrojí. Pomocí antialergického filtru se můžeme účinně bránit astmatu a dalším plicním chorobám. Antialergický filtr ale také účinně odstraňuje alergie, viry chřipky a bakterie a tím předchází vzniku infekcí a virových a bakteriálních onemocnění. Pro osoby s Alzheimerovou nemocí mohou i menší zdravotní komplikace znamenat do budoucna vážnější problémy. Filtr s aktivním uhlím zase úspěšně poráží pachy z potravin a jedovatých plynů.

Jak vlastně čistička vzduchu Zepter Air iOn funguje?

Čistička vzduchu Zepter Air iOn je tichá tak, že ji ani neuslyšíte. Zároveň je ale vysoce výkonná. Noční režim vám zaručí, že se o ní nedozvíte ani v noci. Jak taková čistička vzduchu funguje?

  • ventilátor nasaje vzduch z místnosti a vžene ho do filtračního systému
  • vzduch projde generátorem záporných iontů a obohatí se o záporné ionty
  • když je koncentrace záporných iontů dostatečně vysoká, záporně nabité ionty a kladně nabité částečky prachu a mikrobiologické částice se vzájemně přitahují
  • prachové částice poté těžknou a padají k zemi – než tam však mohou dopadnout, dokonale se odstraní filtračním systémem zařízení Therapy Air®iOn
  • vyčištěný vzduch se potom odvádí do okolního prostředí

Čistička vzduchu Zepter Air iOn chytře kombinuje několik filtrů tak, aby dosáhla efektivního účinku v boji proti bakteriím. Díky využití záporných iontů čistička Zepter Therapy Air iOn tak může pomoci pacientům s Alzheimerovou chorobou zvýšit úroveň tělesné energie, zlepšit krevní oběh, zlepšit metabolismus, posílit celkový tělesný imunitní systém a zabránit vzniku alergií, astmatů a dalších potíží spojených s naším dýchacím aparátem.

Máte-li chuť a věříte stejně jako my, že společně dokážeme mnohé změnit, budeme rádi za každý finanční dar v jakékoliv hodnotě. Připojte se k řadě našich věrných a ctihodných dárců. Pomalu, ale jistě se nám daří naplňovat hodnoty našeho fondu!

Číslo transparentního účtu NF POKORA: 217862947/0600
Náhled do transparentního účtu: zde